Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

Doğumevi (FIKRA)

ADMIN
    ADMIN

Doğumevi (FIKRA) Stars5

Doğumevi (FIKRA) Empty Doğumevi (FIKRA)

Mesaj  ADMIN Cuma Şub. 27, 2009 1:22 pm

Doğumevi

Doğumevi bekleme salonuna hemşire koşarak girer, ilk sırada oturan adama yaklaşarak; "Sizi tebrik ederim, ikiz çocuğunuz oldu." der.

"Ne tesadüf!" der adam. "Minnesota İkizleri Basketbol Takımındayım!.."

Bir saat sonra, aynı hemşire yine koşarak gelir; Mr.Smith ismini anons eder. Mr.Smith yerinden heyecanla doğrulur.

Hemşire; "Artık üçüz babasısınız."
    der.

Mr.Smith şaşırır ve "Olacak şey değil! Ben de 3M şirketinde çalışıyorum!" der.

Hemşire bir daha göründüğünde üçüncü adama; "Eşiniz dördüz doğurdu, kutlarım."
    der.

Adam da şaşkınlıkla; "Ben de Four Seasons Otelinde çalışıyorum!" der.

O sırada yanda oturmakta olan Temel hafif baygınlık geçirerek oturduğu yerden aşağı doğru kayar. Yetişip müdahale eden hemşire ise şöyle sorar;

- İyi misiniz, ne oldu size?..

Temel kendine gelmeğe çalışarak doğrulur:

- Temiz havaya ihtiyacum var; 101 Dalmaçyalılar mağazasının müdürüyüm de!..

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 4:46 pm