Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

ÜNLÜ MENAJER ÖZGÜR ARAS’IN ZİHİNSEL ENGELLİ ÇOCUKLAR İÇİN BAŞLATTIĞI YARDIM KAMPANYASI ÜNLÜLERİN DESTEĞİYLE ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!..

..destegül YK..

ÜNLÜ MENAJER ÖZGÜR ARAS’IN ZİHİNSEL ENGELLİ ÇOCUKLAR İÇİN BAŞLATTIĞI YARDIM KAMPANYASI ÜNLÜLERİN DESTEĞİYLE ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!.. Stars5

ÜNLÜ MENAJER ÖZGÜR ARAS’IN ZİHİNSEL ENGELLİ ÇOCUKLAR İÇİN BAŞLATTIĞI YARDIM KAMPANYASI ÜNLÜLERİN DESTEĞİYLE ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!.. Empty ÜNLÜ MENAJER ÖZGÜR ARAS’IN ZİHİNSEL ENGELLİ ÇOCUKLAR İÇİN BAŞLATTIĞI YARDIM KAMPANYASI ÜNLÜLERİN DESTEĞİYLE ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!..

Mesaj  ..destegül YK.. Paz Nis. 05, 2009 2:21 pm

ÜNLÜ MENAJER ÖZGÜR ARAS’IN ZİHİNSEL ENGELLİ ÇOCUKLAR İÇİN BAŞLATTIĞI YARDIM KAMPANYASI ÜNLÜLERİN DESTEĞİYLE ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!.. Gokhan_linet

Ünlülerin menajeri Özgür Aras'dan anlamlı proje. Sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Özgür Aras'ın, facebook'da kendi sayfasında başladığı kampanya çığ gibi büyüyor. 80 ağır zihinsel özürlü çocuk için bir kampanya başlatan Özgür Aras'a ünlü isimlerde destek veriyor.

Her zaman destek verdiği sosyal sorumluk projeleri ile adından söz ettiren menajer Özgür Aras, facebook' daki kendi sayfasında bir ilke imza attı ve sosyal sorumluluk projesi başlattı. Ünlü isimler ile yaptığı çalışmalar ile de hep başarılı işlere imza atan Özgür Aras, 80 ağır zihinsel özürlü çocuğun bakımı için başlattığı kampanyaya katılım günden güne çoğalıyor. Elbise, ayakkabı ve alt bezine ihtiyaç duyan çocuklar için başlattığı kampanya da, "Eski elbiseleriniz sizin için çok değerli değilse onlara gönderir misiniz? Veya tanesi 500 kuruş olan ucuz çocuk bezlerinden onlara bağışlar yapar mısınız? Çok olmadığını düşünüyorsanız www.sefkatmerkezi.com adresini ziyaret edin" sloganı ile herkesten destek istiyor. Gökhan Özen, Merve Hasman, Elif Güvendik, Linet,Yonca Evcimik, Nalan, Hakan Aysev, Hasan Yıldırım, Kemal Doğulu, Ebru Aydın gibi ünlü isimlerin yanı sıra, onlarca kişi Özgür Aras'ın başlattığı bu kampanya ya destek verip çocuklardan yardımlarını esirgemiyor.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:59 pm