Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

2 posters

Uzay gemisinde düğün, meteor yüzük

deepanti
    deepanti

Kişisel Mesaj : I'm Deepanti I'm Coming The Getcha

Uzay gemisinde düğün, meteor yüzük Empty Uzay gemisinde düğün, meteor yüzük

Mesaj  deepanti Ptsi Haz. 08, 2009 6:46 pm

Uzay gemisindeki düğünde meteor yüzük takacaklar.

31 yaşındaki Noah Fulmor ve 30 yaşındaki Erin Finnegan, her ikisi de uzay fanatiği bir çift.

Gece gündüz uzay araştırmaları yapan çift, hayatlarındaki en önemli güne bu ilginç hobileri damga vursun istemişler. Hal böyle olunca da çift evlilik törenini Florida Cape Canaveral Merkezinde bir uzay aracında yapmış. Evlilik yüzüğünü de 30 bin yıl önce dünyaya çarpmış bir meteor parçasından yaptıran çiftin, gelinliği ve damatlığı da astronot kıyafetlerine benzer şekilde tasarlanmış.

Gelin Erin’i bu uzay aracı bile tatmin etmemiş olacak ki şu açıklamayı yapıyor: “Ben aslında uzayda evlenmek isterdim. Ama önümüzdeki 25-50 yıl içinde bu mümkün görünmüyor, bu yüzden de burayı seçtik. Damat Noah ise, “Uzay aracı içinde evleneceğimizi söyleyince annem bile bana delirdiniz mi diye sordu. Ama bu insanın hayatında bir kez başına gelen bir olay bu yüzden de çok özel olsun istedik. Bunun için de burayı seçtik.

Düğünü 6 bin 500 dolara mal eden bu ilginç çift bal ayını ise Antartika’da yapmayı düşünüyor.
    Funda
    Funda

Uzay gemisinde düğün, meteor yüzük Empty Geri: Uzay gemisinde düğün, meteor yüzük

Mesaj  Funda Paz Ağus. 15, 2010 11:23 am

yuh Shocked

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:33 pm