Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

Kuşum Aydın yok artık!

Begüm
    Begüm

Kuşum Aydın yok artık! Empty Kuşum Aydın yok artık!

Mesaj  Begüm Çarş. Haz. 17, 2009 5:53 pm

Kuşum Aydın yok artık!

Kuşum Aydın yok artık! Kusum_aydin

Saba Tümer'in konuğu olduğu olan Aydın, iki yıldır ortadan kaybolmasının ardındaki gerçekleri anlattı.

Anneannesinin ölümünden çok etkilendiğini söyleyen Aydın " Her şeyi bırakıp Hollanda'ya ardından Almanya'ya gittim.Hakkımda 'cinayete kurban gitti' diye bile haberler çıktı'.

Çok yanlız kaldım ve kimse yardım etmedi. Demek ki hiç dostum yokmuş. Kimse arayıp sormadı. Reytingin kadar değerin varmış. Bu dönemde çok şey öğrendim ve değiştim. Artık eski Aydın, herkese 'Ah canım, cicim ' yok" dedi.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:32 pm