Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

Karabulut cinayetinde şok gelişme

|| SuVaRi ||
    || SuVaRi ||

Karabulut cinayetinde şok gelişme Stars6

Karabulut cinayetinde şok gelişme Empty Karabulut cinayetinde şok gelişme

Mesaj  || SuVaRi || Çarş. Haz. 17, 2009 6:37 pm

Karabulut cinayetinde şok gelişme

Yaklaşık dört aydır faili bulunamayan Münevver Karabulut davasında görev alan 2 avukat çekildiklerini açıkladı.

Karabulut cinayetinde şok gelişme 7893001

Başı kesilerek öldürülen Münevver Karabulut ailesinin 2 avukatı davadan çekildi. Etiler’de işlenen ve başı kesilerek öldürülen Münevver Karabulut ailesinin 2 avukatı davadan çekildiklerini açıkladı.

Davadan çekilen avukatların, Münevver Karabulut’un babasının açıklamalarından rahatsız olmuş olabilecekleri ve soruşturmayı olumsuz etkilediği düşüncesinde olduklarından ötürü davadan çekildikleri iddia edildi. Avukatlar, "Münevver'in ailesinin polisi suçlar ifadelerinden rahatsız olduklarını ve video görüntülerini basından önce mahkemeyle paylaşmaları gerektiklerini açıkladı.

Davadan çekilen avukatlar görevden ayrıldıklarına dair detaylı açıklamayı basın toplantısında yapacaklar.

Ancak Süreyya Karabulut kendisine bu yönde bir bilgi gelmediğini belirtti. İşte Karabulut'un açıklamaları:

"Çekilmelerinin nedenini bilmiyorum. Aramızda bir problem yoktu. Çekilmesi gerekecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Avukatlar eşimin avukatları. Neden çekildiklerini bilemiyorum. Ancak çekilmeleri fark etmez, avukat çok, avukatlarımız da var."

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:48 pm