Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

Zeynep Tokuş'un büyük değişimi

TerminatöR
    TerminatöR

Zeynep Tokuş'un büyük değişimi Stars4

Kişisel Mesaj : BJK

Zeynep Tokuş'un büyük değişimi Empty Zeynep Tokuş'un büyük değişimi

Mesaj  TerminatöR Salı Ağus. 11, 2009 5:03 pm

Zeynep Tokuş'un büyük değişimi

Jinekolog eşi Alp Nuhoğlu ile evliliğini 2 ay önce noktalayan Zeynep Tokuş, tasavvufa yöneldi. Tokuş’un bu değişiminde “Ayrılık” isimli dizideki rol arkadaşı Ahmet Özhan’ın etkili olduğu öğrenildi. Dizi setinde sabahlara kadar Özhan’la sohbet eden Tokuş, yaşamını kökten değiştirmeye karar verdi. Tüm vaktini Mevlana’nın eserlerini okuyarak geçiren Tokuş’un yakın çevresine “Ahmet Özhan’ın gözlerine baktım ve derinlere indim, dünya gerçekten çok boş” dediği öğrenildi. Ahmet Özhan ise Vatan’a şunları söyledi:

"Dizide birlikte oynuyorduk. insanlar tabi boş zamanlarında sohbet ediyor. Zeynep’in durumu o sohbetlerle oluşan elektrikten ve benim duruşumdan kaynaklanan bir şey” dedi.Herkes kendi gönlünde nasıl bir tatmin sahası bulursa onu ilerletebilir, kütüphanede kitaplarla dolu araştıralabilir."

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:41 pm