Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

2 posters

Assassin's Creed Brotherhood:Bu ay satışa çıkıyor

|| SuVaRi ||
    || SuVaRi ||

Assassin's Creed Brotherhood:Bu ay satışa çıkıyor Stars6

Assassin's Creed Brotherhood:Bu ay satışa çıkıyor Empty Assassin's Creed Brotherhood:Bu ay satışa çıkıyor

Mesaj  || SuVaRi || Paz Ekim 31, 2010 4:37 pm

Assassin's Creed Brotherhood

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Assassin’s Creed serisinin üçüncü ve en çok ses getirmesi beklenen oyunu Assassin’s Creed Brotherhood henüz piyasaya çıkmadı ama yayınlanan videolara bakılırsa Ubisoft oyun dünyasına bir başyapıt kazandırmış gibi görünüyor.Kısaca serinin ilk iki oyunundan bahsetmek istiyorum.Assassin’s Creed (suikastçinin inancı) Ubisoft şirketi tarafından geliştirilmiş bir aksiyon-macera tarzı bilgisayar oyunudur,ayrıca oyunun PS3 içinde uyarlaması bulunmaktadır.

Assassin’s Creed 1:Eylül 2012 yılında bir barmen olan Desmond Miles’ın kalıtsal hafıza konusunda laboratuar ortamında yürütülen bir çalışma sonucunda kaçırılmasını konu almaktadır.Desmond Miles’ın hafızası üzerinde yapılan çalışmalarda Miles’ın 1191 tarihinde Tapınak Şovalyeleri’nin elinde bulunan “Piece of Eden” adında insana doğa üstü güçler kazandıran bir küreyi çalmak ve onu korumakla görevlendirilmiş olan “Assassin Brotherhood” (Süikastçi kardeşliği) üyesi Altaır Ibn La-Ahad’ın torunu olduğu öğrenilir.Gelişen hikayede Desmond Miles laboratuarda görevli olanların aslında Tapınak Şövalyeleri’nin günümüzdeki üyelerinin olduğunu ve amaçlarının Piece of Eden’ın yerini öğrenmek olduğunu anlamasıyla biter.

Assassin’s Creed 2:Serinin ikinci oyununda ise Desmond Miles labaratuarda görevli olan Süikastçi kardeşliği üyesi bayan Lusi tarafından kurtarılır,ve hikaye farklı bir ortama taşınır.Hikaye rönesans İtalyasında geçmektedir.Birinci oyundaki gibi Desmond Milesın atalarından biri olan Ezio Auditore da Firenze oyundaki ana karakterimizdir.Ezio babasının,abisinin ve küçük kardeşinin bir ihanet sonucu idam edilerek öldürülmesinin intikamını almaya çalışır ve bu sırada babasının bir Süikastçi Kardeşliği üyesi oldugunu ögrenmesiyle devam eder.Oyun grafik özellikleri ve oynanabilirlik olarak ilk oyundan çok çok yüksek bir kalitededir ayrıca oyunda Ezio’ya yardım eden aile dostları Leonardo da Vinci,Niccolo Machiavelli,Lorenzo de’ Medici gibi Rönesans İtalyasının önemli isimleri oyunu çok etkili bir boyuta taşımıştır…

ve

Assassin’s Creed Brotherhood:İlk iki oyuna bakıcak olursak serinin üçüncü ve muhtemelen son oyununda şahsen ben Ubisoft’tan bir başyapıt bekliyorum,ve sanırım öylede olucak.Serinin bu son oyununda ana karekterimiz yine Ezio Auditore da Firenze.Kahramanımız bu kez amcası olan ve ikinci oyundaki önemli karakterlerden biri Marco Auditore da Firenze’nin öldürülmesi sonrası amcasının ihanetini almaya çalışır.Assassin’s Creed Brotherhood 19 Kasım 2010 cuma günü tüm dünya ile aynı anda ülkemizdede olucak.Oyuna eklenen birçok yenilik var ama sanırım en önemlisi multiplayer özelliği.

Serinin ilk iki oyununu defalarca bitirmiş birisi olarak merakla Assassin’s Creed Brotherhoodu bekliyorum.Assassin’s Creed serisi sinemaya taşınması gereken önemli bir başyapıt sanırım Hollywood bu başyapıtı sinemaya yakında taşıyacaktır….
    xx.ALBAY.xx
    xx.ALBAY.xx

Kişisel Mesaj : Çankayalı

Assassin's Creed Brotherhood:Bu ay satışa çıkıyor Empty Geri: Assassin's Creed Brotherhood:Bu ay satışa çıkıyor

Mesaj  xx.ALBAY.xx Paz Ekim 31, 2010 5:03 pm

Güzel bir oyuna benziyor.
    piyasaya çıkınca alırım merak ettim Laughing
    || SuVaRi ||
    || SuVaRi ||

Assassin's Creed Brotherhood:Bu ay satışa çıkıyor Stars6

Assassin's Creed Brotherhood:Bu ay satışa çıkıyor Empty Geri: Assassin's Creed Brotherhood:Bu ay satışa çıkıyor

Mesaj  || SuVaRi || Çarş. Kas. 03, 2010 12:49 pm

tavsiye ederim

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:50 pm