Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

Beşiktaş'tan barkovizyonlu öfke

|| SuVaRi ||
    || SuVaRi ||

Beşiktaş'tan barkovizyonlu öfke Stars6

Beşiktaş'tan barkovizyonlu öfke Empty Beşiktaş'tan barkovizyonlu öfke

Mesaj  || SuVaRi || Cuma Ara. 26, 2008 7:41 pm

Beşiktaş'tan barkovizyonlu öfke

Beşiktaş Başkanı Demirören hakem hatalarına ilişkin basın toplantısı düzenledi. Demirören tepkisini izlettiği görüntülerle dile getirdi.

Beşiktaş'tan barkovizyonlu öfke 868320081226053033433

DEMİRÖREN BASIN TOPLANTISINA BAŞLADI

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Nevzat Demir Tesisleri'nde saat 14.00'te başlayan basın toplantısında basın mensuplarının karşısına çıkarak, Beşiktaş'a yönelik hakem hatalarını barkovizyonlu bir gösteriyle gündeme getirdi.

- SON 20 YILDIR ÜZERİMİZDE OYUN OYNANIYOR

Burada söyleyeceklerim sadece G.Saray maçında yaşananlarla ilgili değil. Son 20 yıldır Beşiktaş’la yönelik oynanan oyunlarla ilgilidir. 20 yıl önce rakiplerimize gönderilen arabaları hatırlayın. Van’da voleybol kurallarıyla oynanan, Ankara’da basketbol skorlarıyla biten maçları hatırlayın. Şampiyonluklarımız engellenmiş ve şerefli ikincilikler kazanılmıştır.

2003-2004 sezonunda 8 puan farkla liderlik. Samsun maçıyla başlayan ve devam eden olayları hatırlayın. 2004’ten bu yana Türk futbolun 3 büyük değil 2 büyük varyaları zihinlere yerleştirilmeye çalışılıyor. Bu oyun sadece Beşiktaş’a karşı oynanıyor. Bu oyunu bozacak olan da yine Büyük Beşiktaş camiasıdır.

Beşiktaş'tan barkovizyonlu öfke 617220081226053100535

KENAN ÖNER KONUŞUYOR

Asbaşkan Kenan Öner barkovizyon gösterisinin ardından konuşuyor. Ankaraspor maçında Nobre'nin golü, Galatasaray derbisinde Arda'ya verilmeyen kart, geçen sezon Belediyespor maçında gördüğümüz kart, geçen sene Fenerbahçe maçında Colin Kazım'ın smaçı tüm bunlar rakibimiz. Onlar 3 puan aldı biz 0 puan aldık. Onlar rakibimiz. Vermezlerse onlar ileri biz geri. Bu hatalar bir sonraki, ondan sonraki haftaları da etkiliyor. Son günlerdeki bir moda maçlarımızı 11 kişi tamamlayamıyoruz. Bana derbiyi sordular inşallah biz kazanırız demedim inşallah maç 11'e 11 biter dedim...

Lugano ve Baros'un görmediği kartlar

Fenerbahçe'li Lugano ve şu anda Ligin en çok gol atan futbolcusu Baros'un görmediği kartlar. Onlar görmüyor ve bir sonraki maçlarında yer alıyorlar. Hep biz haklıyız demiyoruz. Tello'nun görmüş olduğu kart burada hakem haklı. Bizim görmüş olduğumuz sarı kartlar. Bizim gerçekten hak ederek görmüş olduğumuz kartlar var...Biz uğradığımız mağduriyetten bahsediyoruz. Biz neyin peşindeyiz. Biz çifte standartların peşinde değiliz. Biz adilliğin peşindeyiz. Biz çifte standart olmasın derdindeyiz. Korunmak istemiyoruz, zaten korunmuyoruz ama biz eşitlik olsun istiyoruz...

Hakemlerimizin de hataları vardır. 2. yarı inşallah en iyi tedbirler alınır. MHK başkanı Oğuz Sarvan ilk yarı bittiği için mutluluk duyuyormuş biz bu duyumları aldık...Nobre'nin verilmeyen golü, Galatasaray maçında yediğimiz gol Mehmet Yıldız'ın Belediye maçında attığı gol aynı durumlar değil mi, bize gelince yok, onlara var...Herkese teşekkür ediyorum...

DEMİRÖREN KONUŞUYOR

Sakinniliğimiz acizliğimizden değil, efendilğimizden. Ancak Beşiktaş'lılık duruşu bunları gerektir derken susacağız anlamına gelmez. Büyük Beşiktaşlılar. Nasıl önümüzün kesildiğini görüyorsunuzdur. Sahada önümüz kesiliyor, saha dışında da önümüz kesiliyor. Ümraniye için engellemeler yapıldı. Fulya projesi için senaryolar üretiliyor. Beşiktaş'ın önüne olmayacak engeller çıkartılıyor tıpkı Stat projesinde olduğu gibi. Stat için tarihi doku bozulmadan bir proje çizdirdik. UEFA standartlarına uydurduk. Biz engelleniyoruz trafik oluyor gerekçesi ile. Stadı başka bir yere almamızı istiyorlar. Biz İnönü Stadı'ndan vazgeçmeyiz. Biz engellenirken bazıları da destek görüyor.

Yayıncı kuruluş ta benzer pozisyonlar için de Beşiktaş'lı bazı futbolcuları hedef göstermiş bu yayınlarıyla da tarafsızlığını yitirmiştir. Beşiktaş açık ara önde ligin tadı kalmadı söylemlerini bir zamanlar duyuyorduk.

Herkes bilsin. Bizim mücadelemiz şampiyon olup olmamak değil. Maç kazanıp kazanmamak değil. Derbide Zapo'nun hareketinden sonra Özgener'e dönüp kıırmızı kart görmesi gerekir ancak veremedi diyen benim.

Amacımız sadece gerçekleri paylaşmak. Beşiktaş her türlü engelleri aşabilecek güçtedir. Bu söylediklerimizin hepsi yılgınlığımızdan dolayı değildir...

3 TANE SORU ALIRIM

1- 2. yarıdan umutluyuz. 2 yarı için iyi vaatler veriliyor Zaten Sarvan'ın da 2. yarı için iyi temennileri de var...

2- Hatalar devam ederse sorunun üzerinden tek vücut olarak gelmeye çalışacağız. Kulüpler Birliği de ortak hareket etmesi lazım...

3-4 Senedir Beşiktaş neredeydi sorusu. Bizler gerekli mücadeleyi yapıyoruz. Tek vücut olarak mücadele etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Başka bir şey söylemiyorum...

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:49 pm