Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

Selçuk: "Kalmak istiyorum"

deepanti
    deepanti

Kişisel Mesaj : I'm Deepanti I'm Coming The Getcha

Selçuk: "Kalmak istiyorum" Empty Selçuk: "Kalmak istiyorum"

Mesaj  deepanti Perş. Şub. 12, 2009 5:39 pm

Selçuk Şahin bitecek olan sözleşmesi ile ilgili konuştu: "Fenerbahçe'de kalmak istiyorum. Ben de imza atmayı istiyorum, kulübüm de istiyor"

Fenerbahçe Gazetesi'ne verdiği röportajda, taraftarlardan sahada mücadele eden, ter döken her futbolcuyu, iyi ya da kötü gününde desteklemelerini isteyen Selçuk, ''Birine moral verirsen ondan daha fazla verim alırsın. Taraftarımızın büyük desteği ve bitmek bilmeyen coşkulu tezahüratlarıyla, sezon sonunda inşallah şampiyonluğu ve Türkiye Kupası'nı onlara hediye ederiz'' ifadelerini kullandı.

Selçuk, ''Fenerbahçe'de mutlu musun? İmza atacak mısın?'' şeklindeki soru üzerine ise ''Bu konuyla ilgili görüşmelerimiz devam ediyor. Fenerbahçe'de kalmak istiyorum. Ben de imza atmayı istiyorum, kulübüm de istiyor. Futbola Fenerbahçe'de devam edip, burada da bırakmak istiyorum. Çünkü Fenerbahçe çok büyük bir camia ve burada anılmak çok güzel'' diye görüşlerini aktardı.

-''GALATASARAY'A GOL ATTIĞIMDA ÇOK DAHA MUTLU OLUYORUM''-

Selçuk Şahin, ezeli rakipleri Galatasaray'a gol attığı zaman çok daha mutlu olduğunu kaydetti.

Galatasaray maçlarında oynamak ve gol atmanın kendisi için önemli olduğunu vurgulayan Selçuk, şöyle devam etti:

''Galatasaray'a gol attığım zaman çok daha mutlu oluyorum. Son oynadığımız maçta attığım gol çok özeldi. Çünkü herkesin kabul ettiği bir gerçek var; o da 'Galatasaray'a gol atanın gerçek Fenerli olması.' Bunu defalarca yaşamak isterim. Zira bu çok güzel ve farklı bir duygu. Ancak son zamanlarda rakip takımın futbolcuları beni kontrol altına alma çabasında olsa da, daha fazla çalışarak kafa toplarından sonuç almak istiyorum.''

-''SIFIR HATA VE GARANTİ PASLARLA OYNAMAK ZORUNDAYIM''-

Oynadığı mevkinin çok kritik bir bölge olduğunu ve en fazla topla buluşan oyuncu olduğunu kaydeden Selçuk, ''Adeta sıfır hata ve garanti paslarla oynamak zorundayım. Bu nedenle de 2-3 pas hatası yaptığında direkt göze batıyorsun'' ifadesini kullandı.

Geçen sezon eleştirildiği dönemde sürekli oynamadığını dile getiren Selçuk, ''Sürekli oynamadığın zaman, hata daha fazla oluyordu. Bu sezon hocamız sürekli oynatınca, ister istemez bir form tutuyorsunuz. Ben de o formu yakaladığıma inanıyorum. Saha içinde nasıl davranacağımı da daha iyi algılıyorum. Antrenmanda ne kadar çalışırsan çalış, maç atmosferi çok daha farklı oluyor'' şeklinde görüşlerini aktardı.

Selçuk, Gaziantepspor maçında ligde Fenerbahçe formasıyla 100. maçına çıkıp ''Dalya''demenin mutluluk verici olduğunu, Fenerbahçe'de 200. lig maçına da çıkmak istediğini söyledi.

Selçuk, ''Orta saha dışında bir yerde oynaman gerekse hangi mevkiyi seçerdin?'' sorusuna, ''Stoper oynamayı tercih ederdim. Çünkü oyun içinde kendimi çok rahat hissedeceğim bir bölge orası. Daha faydalı olacağıma inanıyorum şahsen'' yanıtını verdi.

Takım arkadaşlarının hepsiyle arasının iyi olduğunu, ama Volkan Demirel ile çok daha iyi anlaştığını kaydeden Selçuk, ''Ben hocamızı çok seviyorum. Sanırım o da beni seviyor'' şeklinde konuştu.

Selçuk, bel fıtığından ameliyat olduğu dönemin hatırlatılması üzerine de şunları kaydetti:

''Bir sporcunun yaşayacağı en kötü şey olan bel fıtığı sakatlığını yaşadım. Bel fıtığı olan ya futbolu bırakıyor ya da oyun içinde riske girmek istemiyor. Çok zor günlerdi. Fiziksel olarak çektiğim sıkıntılardan da ötesi, psikolojik olarak çok daha fazla yıkılmıştım. Ama benim için futbolun hayatımda çok önemli yeri olduğundan, her şeyi göze alarak iki defa ameliyat oldum ve tekrar sahalara döndüm. İnanın, o kötü zamanları atlatıp, sonra da bu güzel günleri yaşamak çok güzel. Şu an ayağımda bir çekme vardı, ama çekilen MR'da önemli olmadığı anlaşıldı.''

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:50 pm