Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son Yenilikler:Bilgisayar oyunları bölümündeki bazı oyunlar yogun ilgi nedeniye artık kendilerine ait açtıgımız bölümlere taşınmıştır.Yeni açılan başlıklar... Assassins Creed ve Counter strike...
Bilgilendirme: Sitemizinde Admin olarak görev yapan deepanti arkadaşımız uzun süreli görevi hilalden dolayı görevinden alınmıştır.Modaratör olarak görev yapan ADMIN arkadaşımız süpermod olarak görevlendirilmiştir.

Ümit Milli Takıma 6 gurbetçi

|| SuVaRi ||
    || SuVaRi ||

Ümit Milli Takıma 6 gurbetçi Stars6

Ümit Milli Takıma 6 gurbetçi Empty Ümit Milli Takıma 6 gurbetçi

Mesaj  || SuVaRi || Salı Şub. 17, 2009 3:34 pm

Ümit Milli Takıma 6 gurbetçi

Türkiye Ümit Milli Futbol Takımı'nın Finlandiya'yla yapacağı maç öncesinde Almanya'dan 6 Türk futbolcu aday kadroya çağrıldı

Ümit Milli Takıma 6 gurbetçi Umitmillitakim_002

Türkiye Futbol Federasyonu Almanya sorumlusu Metin Tekin, Kaiserslautern takımından Hasan Ali Kaldırım, St. Pauli'den Ömer Şişmanoğlu, FC Köln'den Mahmut Temür ve Serdar Kesimal, Wiesbaden'den Tunay Acar ve Wolfsburg'tan Süleyman Çelikyurt'un Ümit Milli Takım'ın Türkiye'deki kampına davet edildiklerini açıkladı.

Bu futbolcuların gelecek vaat ettiğini belirten Tekin, ''Kampta 24 kişi olacak. Bu çocukların hepsi 1989 doğumlu. Ümit Milli Takım'ın bir kadrosu var, Ancak bu çocuklar da bu kadroya adaylar. Beğenilirlerse, aralarında Alman vatandaşı olanlar Türk vatandaşı olacak'' dedi.

Türkiye'de Pazar günü kampa katılacak olan FC Köln'ün (A) takımında forma giyen Mahmut, Ümit Milli Takım'dan aldığı davetten dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Mahmut, Turkcell Süper Lig'de mücadele eden bazı takımlardan teklifler aldığını ve bunları ilk yarı tatilinde değerlendireceğini ifade ederek, ''Ben de Türkiye'de futbol oynamak istiyorum. Türkiye liginin kalitesi artmakta. Ancak öncelikle aday kadroya çağrıldım, önceliğim Ümit Milli Takım'da oynamak için çalışmak'' dedi.

millitakım

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:11 pm